BonVoyage

Lorem ipsum dolor sit amet, eu eos veniam albucius, ius dolor virtute et. Ius recusabo delicatissimi ex. Mea cu utamur.

Image Alt

Kontakti

Vector Travel Group

Adresa: Rr.Jeronim de Rada,Prizren, Republika e Kosovës. (Stacioni i Autobusave)
Tel: +38649139918
E-mail: info@vectortravelgroup.com
Menaxheri dhe pronari i kompanisë: VectorTravelGroup
Dipl.ecc Asllan Karavidaj
Orari i punës: 08:00 – 18:00

Për më shumë informata dërgoni E-mail:

    You don't have permission to register