BonVoyage

Lorem ipsum dolor sit amet, eu eos veniam albucius, ius dolor virtute et. Ius recusabo delicatissimi ex. Mea cu utamur.

Life is short, and the world is wide. Travel!

Ofertat tona

kaputas-2519481_1920

Antalya

Antalya, një nga destinacionet më të mëdha turistike në botë, ndryshe e njohur edhe si perla e Rivierës Turke. Me historinë e saj dhe bukuritë natyrore, qyteti pret më shumë se 11 milionë vizitorë, nga e gjithë bota në baza vjetore.

antalya

Belek

Plazhi i jashtëzakonshëm i Belek është një nga atraksionet kryesore për familjet, çiftet dhe grupet e miqve. Në qoftë se doni të eksploroni më tej, Belek ka rrënime me famë botërore dhe ujëvara mahnitëse për të parë.

alanya

Alanya

Klima mesdhetare, atraksionet natyrore dhe trashëgimia historike e bën Alanya-në një destinacion të preferuar për turizmin. Kështjella mesjetare, plazhe të mrekullueshme dhe male perfekte për aktivitetet në natyrë … këto janë vetëm disa nga gjërat që mund të bëni në Alanya!

Linjat e rregullta

UDHËTIME KOSOVË - GJERMANI

DESTINACIONINJE DREJTIMKTHYESE
München60€120€
Augsburg70€120€
Ulm70€120€
Stuttgart70€120€
Karlsruhe70€120€
Manheim70€120€
Frankfurt70€120€

UDHËTIME KOSOVË - KROACI

NISJET NGA KOSOVA
PRIZREN
NISJET NGA KROACI
ZAGREB
E HËNË – 19:00
PRISHTINE – 20:30
E MARTË – 20:00
E MËRKURË – 19:00
PRISHTINE – 20:30
E PREMTE – 20:00
E MËRKURË – 19:00
PRISHTINE – 20:30
E SHTUNË – 20:00
E MËRKURË – 19:00
PRISHTINE – 20:30
E DIEL – 20:00

Vector Travel Group

Kompania Turistike “Vector Travel Group” është një kompani udhëheqëse, private e profilit të tillë në Kosovë dhe në rajon.
Është themeluar në vitin 1992 në Prizren – Kosovë.
Aktiviteti kryesor i kompanisë është transporti rrugor. Linjat e rregullta në të cilat ata udhëtojnë janë:
Prizren-Shkup-Prizren,
Prizren-Ulqin-Prizren,
Prizren-Zagreb-Prizren,
Prizren-Stuttgart-Frankfurt-Prizren, si dhe në Stamboll.

You don't have permission to register